Evaluering av fotballsesongen 2025
Postet av Joachim Balstad Engan den 22. Okt 2025
Dyktige trenere og lagledere møtte fotballstyret for en evealuering av fotballsesongen 2025!
Skjelstadmark IL er så heldige å ha mange engasjert og dyktige trenere og lagledere som brenner for å legge til rette for aktivitet for barn og ungdom i Skjelstadmark. En lang fotballsesong er over, og på mandag møttes disse for å dele erfaringer, evaluere prestasjoner og diskutere hva vi kan forbedre til neste sesong.
Det ble også løftet frem viktigheten av å skape et godt miljø der alle spillerne føler seg inkludert og motivert. Felles målsettinger og behov for samarbeid for neste sesong ble diskutert, og planen er allerede i gang for å styrke samarbeidet mellom trenere, spillere og foreldre.
Det ble også lagt vekt på å videreutvikle kompetansen til trenerne gjennom digitale og fysiske trenerkurs. Styret ser frem til et spennende år i 2026 med flere aktiviteter og gode opplevelser for både spillere og støttespillere.
Det var inspirerende å høre tilbakemeldinger fra trenere og laglederne, som har jobbet hardt for å utvikle spillerne både på og utenfor banen.
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.